چگونه در یک سایت PTC درآمد داشته باشیم؟

راهکارش به این صورته که ابتدا یک نفر میاد یک سایت PTC رو راه اندازی میکنه ، و توی این سایت PTC بزرگترین شرکتهای دنیا ، انواع و اقسام برندها ،انواع شرکتهای شخصی و انواع کارخانه ها میان تبلیغاتشون و یا سایتهاشون رو به مدیر این سایت پی تی سی میدن که آقای مدیر این تبلیغات رو بذاره توی PTC و ملت ببینند و برن ازشون خرید کنند یا باهاشون معامله کنند یا باهاشون آشنا بشن و شرکتشون رو بشناسونند ، یا آمار بازدید سایتهاشون بره بالا که توی گوگل امتیازشون خوب بشه یا هر کار دیگه .
این افرادی که تبلیغاتشون رو میذارن توی PTC برای هر تبلیغ مبلغی پول به مدیر PTC میدن . مثلا به مدیر PTC میگن اگه اگهی من که توی سایت شما هست روزی 100 بار روش کلیک بخوره و بازدید داشته باشه ، اینقدر پول میدیم ، یا اینکه خود مدیر سایت PTC مشخص میکنه براشون که به ازای هر بازدید از اگهی شما من اینقدر پول ازتون میگیرم .
خلاصه از این طریق پول خیلی خوبی به دست مدیر سایت PTC میرسه . خوب حالا این آقای PTC چون تضمین میکنه و به صاحبان اگهی ها میگه که اینقدر اگهیتون در سایت ما بازدید میشه و کلیک میخوره ، خوب خودش به تنهایی که نمیتونه این همه کلیک بکنه روی این همه اگهی ها و هر چی بیشتر کلیک بخوره خوب در واقع آقای PTC درآمد بیشتری خواهد داشت .
حالا اینجاست که پای من و شما میاد وسط ... سایت پی تی سی میاد یه مقداری از اون پول که از صاحبان آگهی ها گرفته به من و شما میده که روی این آگهی ها کلیک کنیم و برای فقط چند ثانیه این آگهی ها رو ببینیم . این پولی که من و شما از کلیک کردن درمیاریم خیلی زیاد نیست ، مثلا شاید 1000 تا اگهی که کلیک کنیم 1 الی 3 دلار بهمون میدن و توی هر ماه هم حداکثر 1000 الی 1500 تا اگهی فقط میتونیم کلیک کنیم . و برای سایتهای ایرانی این پول به تومان هست .
پول خیلی کمیه نه ؟ آره خیلی کمه ... توی یکسال میشه 30 دلار ، باهاش میشه فقط یک کوبیده بدون دوغ خورد .
پس من چطوری دارم از هر سایت PTC ماهی 1 الی 4 میلیون تومن درمیارم ؟
حالا باید این سایت رو تا اخر بخونید تا بدونید راهش چیه .
توی سایتهای PTC شما میتونید این کار رو بکنید :
نفراتی رو اجاره کنید که برای شما آگهی ببینند و اون پولی که از سایت PTC میگیرید یک مقداریش رو به اونها بدین ، این نفرات رو خود سایت PTC به شما اجاره میده نگران نباشید و بهشون میگن Rented Refferal , در مطالب آینده این موارد کاملا نوشته شده .
و یا اینکه دوستان و آشناهاتون رو به سایت PTC معرفی کنید و از این طریق هم از سایت پول بگیرید یعنی وقتی شما کسی رو معرفی کنید ، میاد زیر مجموعه شما میشه و وقتی روی آگهی کلیک میکنه خودش پولش رو میگیره و سایت یک مبلغی هم جداگانه به شما میده و هیچ پولی هم از اون شخص کم نمیکنه ، به این کار هم میگن Direct Refferal این قسمت رو هم در مطالب آینده کامل میگم، همین طوری اینها جمع میشه روی هم یه دفعه میبینی از یک سایت در عرض یک ماه کلی پول درآوردی ( استراتژی پول دراوردن و همچنین رسید پولهایی رو که من دریافت کرده ام رو در قسمت برداشتها می بینید که به راحتی میشه این کار رو کرد ) و همچنین تکنیکهای خودم رو هم براتون میذارم که کاملا با روش من جلو بروید .
دوستان خوبم توی این مطلب فقط میخواستم که شما با نحوه کار و کسب درآمد از سایتهای پی تی سی آشنا شوید و بدونید که چطوری کار می کنند.

نظرات (0) کلیک ها: 1301

back up گرفتن از کیف پول multibit

پس از انلاین شدن کیف پول از منوی بالا سمت چپ گزینه tools را انتخاب می کنیم سپس گزینه export rrivate keys را انتخاب می کنیم و در قسمت اول your wallet description ادرس پیشفرض محل ذخیره شدن فایل back up رو نشون میده و قسمت دوم  export file  که کار نداریم ودر قسمت بعد گزینه DO NOT password .... را انتخاب میکنیم و بعد گزینه آخر  Export private keys رو میزنیم و در ادرس پیشفرض پوشه multibit ایجاد شده همون بک اپ است که باید کپی کنیم به یه فلش و درایو دیگه .

نظرات (0) کلیک ها: 1181

ایجاد شماره حساب بیت کوینی

شما برای دریافت بیت کوین از سایتهای Faucet و کلیکی باید شماره حساب بیت کوینی داشته باشید که من معتقد به کیف پول افلاین (cold wallet) هستم  که برای نصب آن مراحل زیر را انجام می دهیم .

1. ویندوز 7 به بالا

2. فعال کردن windows update

3.نصب انتی ویروس internet security

4.نصب javaRuntimeinviroment

5.نصب کیف پول Multibit که برای windows 32 bit ورژن 0.5.17 و برای 64 bit ورژن 0.5.18 را نصب می کنید .

در شماره 1 موجودی شما و شماره 2  send برای ارسال به حساب دیگران و شماره 3 Request که شماره بیت کوینی شما را نشان می دهد و هر جاییکه از شما شماره حساب بیت کوینی خواست همین شماره را باید کپی نمایید و شماره 4 تاریخ واریز و برداشت شما را نشان می دهد.

 

نظرات (0) کلیک ها: 1718

arshaweb.com